LaRose

14 grudnia 2018

Brak komentarzy

Nowa strona salonu fryzjerskiego La Rose

Witamy na nowej stronie salonu fryzjerskiego La Rose, na której znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o naszym salonie. Strona została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami, jest w pełni mobilna – zoptymalizowana do wyświetlania na urządzeniach przenośnych.

Nowością jest nasz blog, na którym znajdą Państwo aktualności dotyczące oferty La Rose, szkoleń fryzjerskich, które odbyliśmy oraz porady związane z pielęgnacją włosów.

Salon fryzjerski La Rose podgląd

O nas - styliści, certyfikaty i galeria

W sekcji O La Rose znajdą Państwo najważniejsze informacje o naszym salonie – krótką charakterystykę naszych stylistów, wybrane certyfikaty potwierdzające cykliczny udział w szkoleniach fryzjerskich, a także certyfikat Goldwell będący gwarancją, że w naszym salonie używamy tylko najwyższej jakości preparatów do włosów tej renomowanej firmy.

Uzupełnieniem działu jest galeria, która pozwoli Państwu bliżej nas poznać oraz obejrzeć wnętrza naszego salonu.

O La Rose - nasi styliści

W cenniku znajdą Państwo kompletną informację na temat naszych usług – cięcia – męskiego i damskiego, koloryzacji, modelowania oraz makijaży. W dziale kontakt zamieściliśmy wszystkie niezbędne dane do kontaktu z nami oraz mapkę z lokalizacją salonu.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną salonu fryzjerskiego La Rose oraz kontaktu z recepcją.